Zadnje teme
» Prodajem sadnice: Paulovnije (Elongat), kupine (Loh Nes), ma
Čet Avg 03 2017, 20:03 od benson

» Sadnice kupine i maline
Uto Mar 14 2017, 01:17 od benson

» Posjeta forumu
Pon Mar 13 2017, 11:01 od tanica

» Lozni kalemovi u ponudi stone i vinske sorte grožđa
Čet Feb 23 2017, 00:20 od benson

» Kako da postavim fotografiju na forumu
Pet Maj 15 2015, 18:59 od tanica

» Naziv biljaka
Čet Maj 07 2015, 06:32 od tanica

» Dragim cvjetojubcima
Sre Mar 18 2015, 18:30 od Dina

» čuvarkuća - sempervivum
Pet Jul 11 2014, 20:03 od maximilijan

» jestivo cvijece
Sub Mar 22 2014, 16:18 od kelta

Socijalna tabla
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Police za kaktuse i ostale sitnice

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1finger Police za kaktuse i ostale sitnice taj Pon Jan 11 2010, 13:17

Aiwa

počasni član
počasni član
Razmisljam gde da smestim svioe drage kaktuse , jer malci rastu a kolekcija se sama od sebe nekako siri Laughing Laughing Laughing a na terasi sve manje mesta...

Dragi mi rece on ce to da napravi samo ja da smislim sta i kako... imate li kakav predlog ili neku slicicu...

2finger Re: Police za kaktuse i ostale sitnice taj Pon Jan 11 2010, 14:16

bubamarac

moderator
moderator
Pogledaj ovaj link, meni se cini da bi ovakva polica bila zgodna i za kaktuse. Fora je u Osvetljenju koje sama mozes redulisati ali postoji opcija i za tajmer.

http://www.growsonyou.com/kmccue07/blog/5589-plant-shelves

http://poljoinfo.com

3finger Re: Police za kaktuse i ostale sitnice taj Pon Jan 11 2010, 15:39

mena

moderator
moderator

http://biljke.bosnianforum.com/

4finger Re: Police za kaktuse i ostale sitnice taj Sre Feb 10 2010, 12:20

Kristina

Novi član
Novi član
Aiwa ::Razmisljam gde da smestim svioe drage kaktuse , jer malci rastu a kolekcija se sama od sebe nekako siri Laughing Laughing Laughing a na terasi sve manje mesta...

Dragi mi rece on ce to da napravi samo ja da smislim sta i kako... imate li kakav predlog ili neku slicicu...

Ja sam gledala na nekom sajtu za kaktuse kao polica u obliku kucice na dva sprata prelepo izgleda...

5finger Re: Police za kaktuse i ostale sitnice taj Čet Feb 11 2010, 14:51

Aiwa

počasni član
počasni član
Pa trebalo bi mi nesto prakticno i lako za prenosenje...drvo mislim da ne dolazi u obzir jer kaktuse treba obinije zalivati tokom letnjih zega pa bi brzo propalo....

6finger Re: Police za kaktuse i ostale sitnice taj Čet Feb 11 2010, 18:31

lepa kata

počasni član
počasni član
Ja sam kao najpovoljniju za smeštaj kolekcije ošacovala u Merkuru i "Uradi sam" metalnu policu sa 4 police i petom završnom, visine oko 170, dužina ima raznih, meni bi pasalo da uklopim do dva metra. Dubina je 30 cm tako da ima dovoljno mesta za nekoliko redova saksija, a da svi dobiju sunca i svetlosti dovoljno, Ima je u beloj i čini mi se braon boji. Jedna košta oko tri hiljade dinara. Ako ne kupuješ vredelo bi pogledati bar kao ideju. Very Happy Cool

7finger Re: Police za kaktuse i ostale sitnice taj Čet Feb 11 2010, 22:47

Kristina

Novi član
Novi član
Aiwa ::Pa trebalo bi mi nesto prakticno i lako za prenosenje...drvo mislim da ne dolazi u obzir jer kaktuse treba obinije zalivati tokom letnjih zega pa bi brzo propalo....

Znam ali polica moze biti od drveta a ispod kaktus mozes staviti lim ili tako nesto...

8finger Re: Police za kaktuse i ostale sitnice taj Sub Feb 13 2010, 00:35

lepa kata

počasni član
počasni član
Još jedna ideja kad je smeštaj kaktusa u pitanju. Ako je polica od drveta (a i inače) zgodno je kaktuse staviti na plastične tacne kojih ima zbilja najrazličitijih dimenzija i boja, a nisu previše skupe. Tako je lakše premeštati po potrebi biljke. Kad se nakupi puuno malih saksijica to postaje vrlo potrebno Very Happy cactus

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu