Zadnje teme
» Sadnice kupine i maline
Uto Mar 14 2017, 01:17 od benson

» Posjeta forumu
Pon Mar 13 2017, 11:01 od tanica

» Lozni kalemovi u ponudi stone i vinske sorte grožđa
Čet Feb 23 2017, 00:20 od benson

» Kako da postavim fotografiju na forumu
Pet Maj 15 2015, 18:59 od tanica

» Naziv biljaka
Čet Maj 07 2015, 06:32 od tanica

» Dragim cvjetojubcima
Sre Mar 18 2015, 18:30 od Dina

» čuvarkuća - sempervivum
Pet Jul 11 2014, 20:03 od maximilijan

» jestivo cvijece
Sub Mar 22 2014, 16:18 od kelta

» Bozicni jez
Sre Dec 11 2013, 10:35 od loximus

Socijalna tabla
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 11 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 11 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Razno » Pozdrav svima

Pozdrav svima

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1patuljak Pozdrav svima taj Pet Jun 10 2011, 20:41

nermana

počasni član
počasni član
Slucajno sam otkrila ovaj forum. Nadam se da cete mi pomoci da moje biljno carstvo izgleda jos bolje. Ovisnik sam o ruzama i pelargonijama zonale. Nadam se da cemo se lijepo druziti.

Pozdrav svima!

2patuljak Re: Pozdrav svima taj Sub Jun 11 2011, 01:19

admin

Admin
Admin
Dobrodošla...

3patuljak Re: Pozdrav svima taj Sub Jun 11 2011, 14:24

mak

počasni član
počasni član
Dobro došla u društvo ovisnika. Sigurna sam da ćemo se lijepo družiti.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

4patuljak Re: Pozdrav svima taj Sub Jun 11 2011, 15:43

ema

počasni član
počasni član
I od mene dobrodošlica bom

5patuljak Re: Pozdrav svima taj Sub Jun 11 2011, 19:39

nermana

počasni član
počasni član
Hvala lijepa na dobrodošlici.Drago mi je da ću svoje znanje moći proširiti zahvaljujući vama.Čovjek uči dok je živ.Moram da vas sve pohvalim.Ima tu svega da se vidi. Draga Mak očarala me je tvoja cvjetna oaza.Toliko truda i ljubavi.

6patuljak Re: Pozdrav svima taj Ned Jun 12 2011, 08:44

ružica

počasni član
počasni član
Dobrodošlica i od mene..... bom bom bom bom bom

7patuljak Re: Pozdrav svima taj Ned Jun 19 2011, 13:20

lozica

Novi član
Novi član
Trazeci nesto o biljkama koje su nove u mom biljnom carstvu, naletela sam na ovaj forum i odmah se registrovala... Najvise volim razlicite vrste lozica i vise volim biljke koje mirisu, nego one bez mirisa... Pozdrav svima! Smile Smile Smile

8patuljak Re: Pozdrav svima taj Ned Jun 19 2011, 16:17

admin

Admin
Admin
Lozice dobrodošla...nadam se da će ti se ovdje dopasti i uslikaj nam svoje biljke koje imaš - To možeš da uradiš na temi "Predstavite svoje biljke"

9patuljak Re: Pozdrav svima taj Ned Jun 19 2011, 17:19

mak

počasni član
počasni član
Lozice dobro nam došla.
Nermana drago mi je da ti sviđa moj blog. Ljubavi za biljke uvijek imam i nije mi žao uložiti trud da one lijepo rastu.

http://cvjetnaoaza.blogspot.com/

10patuljak Re: Pozdrav svima taj Ned Jun 19 2011, 17:21

nermana

počasni član
počasni član
Lozice dobrodošlica i od mene.....

Smile Smile Smile Smile Smile

11patuljak Re: Pozdrav svima taj Ned Jun 19 2011, 17:35

lozica

Novi član
Novi član
Very Happy Hvala vam svima na dobrodoslici! Vrlo rado bih postavila slike svojih biljcica i predstavila ih, ali, nazalost, ne znam kako...nemam ni foto-aparat. Doduse, mobilni mi je pun slika mojih biljaka u raznim fazama (uzivam u svakoj promeni pa ih cesto slikam), ali nemam ni onaj kabl koji je potreban da ih prebacim na komp. a i da imam, opet ne bih znala kako, to su radila moja deca kad mi zatreba...cim budem resila ovaj problem (jedva cekam), bice slika. Cim se malo budem bolje snalazila, ponudicu ono sto imam od semenki i pelcera, odnosno reznica koje mogu da ozilim ako neko voli nesto od onoga sto imam. blue3 I love you bom bounce

12patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 29 2011, 20:03

tanica

Član
Član
Pozdrav svima. Evo pridružila sam se ovom cvjetnom društvu i nada m se da će mi biti lijepo. Trebat će mi vremena dok naučim i " pohvatam konce" dok vidim kako se ovdje radi a do tada , molim vas, imajte strpljenja samnom. Trudit ću se da što prije naučim što više. bee

13patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 29 2011, 20:04

tanica

Član
Član
tanica ::Pozdrav svima. Evo pridružila sam se ovom cvjetnom društvu i nada m se da će mi biti lijepo. Trebat će mi vremena dok naučim i " pohvatam konce" dok vidim kako se ovdje radi a do tada , molim vas, imajte strpljenja samnom. Trudit ću se da što prije naučim što više. bee

Poslednji izmenio tanica dana Pet Jul 29 2011, 20:05, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : dva puta napisano isto.)

14patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 29 2011, 20:19

nermana

počasni član
počasni član
Tanice dobro nam došla u cvijetno društvo. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

veildance veildance veildance veildance

15patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 29 2011, 20:30

freaky

aktivni član
aktivni član
I od mene dobrodoslica Smile

cactus cactus cactus

16patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 29 2011, 20:48

tanica

Član
Član
tanica ::Pozdrav svima. Evo pridružila sam se ovom cvjetnom društvu i nadam se da će mi biti lijepo. Trebat će mi vremena dok naučim i " pohvatam konce" dok vidim kako se ovdje radi a do tada , molim vas, imajte strpljenja samnom. Trudit ću se da što prije naučim što više. bee

17patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 29 2011, 20:50

tanica

Član
Član
Hvala na dobrodošlici. Malo dok sve proučim kako funkcioniraju ove stranice, bit će mi lakše. sunny

18patuljak Re: Pozdrav svima taj Pon Avg 08 2011, 15:56

leyafeya

moderator
moderator
Dobrodosla. Smile
Meni je mnogo pomoglo sto ovde svracam. Drustvo je sjajno, upadaj Smile

19patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 20 2012, 07:26

Stub

Član
Član
Pozdrav svima na forumu! Very Happy Ovo je predivno mesto za nas pocetnike i drago mi je da mi je preporuceno! Vidim da nije bilo skoro nikog na ovoj temi. Zao mi je i sto vidim da forum nije bas mnogo aktivan. Ako gresim slobodno mi recite. Ja bas i nemam nekog iskustva u ovim stvarima, ali obzirom da obozavam biljke, nadam se da sam na pravom mestu. Dosta citam sve postavljene teme pa cu valjda nesto i nauciti. I stvarno imate prelepo cvece! Shocked

20patuljak Re: Pozdrav svima taj Pet Jul 20 2012, 09:40

alisa

moderator
moderator
Dobrodošlicu ti želim,Stub..Forum nije preaktivan ali za svako pitanje redovno se odgovori,koliko je to u mogućnosti..Ja volim ovaj forum,baš zbog toga što nije pretrpan kometarima"trla baba lan",a kada mi treba savjet uvijek neko odgovori.Lijepa je atmosfera lijepi su forumaši..Uvjerit češ se i sama/sam. Very Happy

21patuljak Re: Pozdrav svima taj Pon Jul 23 2012, 07:02

Stub

Član
Član
Hvala na dobrodoslici Very Happy Dosta toga sam vec procitala na forumu. Uglavnom to i radim obzirom da sm pocetnik i bas mi treba! Ako mi bude trebao konkretan savet, svakako cu vam se obratiti! Laughing

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

» Razno » Pozdrav svima

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu