Zadnje teme
» Prodajem sadnice: Paulovnije (Elongat), kupine (Loh Nes), ma
Čet Avg 03 2017, 20:03 od benson

» Sadnice kupine i maline
Uto Mar 14 2017, 01:17 od benson

» Posjeta forumu
Pon Mar 13 2017, 11:01 od tanica

» Lozni kalemovi u ponudi stone i vinske sorte grožđa
Čet Feb 23 2017, 00:20 od benson

» Kako da postavim fotografiju na forumu
Pet Maj 15 2015, 18:59 od tanica

» Naziv biljaka
Čet Maj 07 2015, 06:32 od tanica

» Dragim cvjetojubcima
Sre Mar 18 2015, 18:30 od Dina

» čuvarkuća - sempervivum
Pet Jul 11 2014, 20:03 od maximilijan

» jestivo cvijece
Sub Mar 22 2014, 16:18 od kelta

Socijalna tabla
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Fluks RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Vrijeme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 170 dana Čet Mar 08 2012, 15:36

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

mala skromna džungla

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 30 od 30]

726patuljak Re: mala skromna džungla taj Pet Jul 20 2012, 22:40

admin

Admin
Admin
ema ::Alisa, divno!
Sad mogu potvrditi da imam Heidi K. ružu. Moja trenutno odmara i skuplja snagu za novu turu cvjetanja.
I ja mislim da je ono Farah, prelijepa je.
Interesantno je kako one dvije iste, koje drugačije oblikuješ, imaju različite cvjetove. Ova grmasta ima veći i puniji cvijet, sa pravilnije raspoređenim laticama. Je li to na svim cvjetovima vidljivo?
Svi moji ljiljani su već davno ocvali, pa mi je uživanje pogledati ove tvoje.

Ema, ako bi mogla Heidi da mi ožiliš...nije hića.

727patuljak Re: mala skromna džungla taj Pet Jul 20 2012, 22:42

admin

Admin
Admin
ASHRAM ! Shocked

728patuljak Re: mala skromna džungla taj Sub Jul 21 2012, 08:24

ema

počasni član
počasni član
Admine, pokušaću.

729patuljak Re: mala skromna džungla taj Ned Jul 22 2012, 17:54

Josipa

aktivni član
aktivni član
Alisa šta mi radiš ,sreća pa mi je srce zdravo.

730patuljak Re: mala skromna džungla taj Ned Jul 22 2012, 21:53

alisa

moderator
moderator
ema ::Alisa, divno!
Sad mogu potvrditi da imam Heidi K. ružu. Moja trenutno odmara i skuplja snagu za novu turu cvjetanja.
I ja mislim da je ono Farah, prelijepa je.
Interesantno je kako one dvije iste, koje drugačije oblikuješ, imaju različite cvjetove. Ova grmasta ima veći i puniji cvijet, sa pravilnije raspoređenim laticama. Je li to na svim cvjetovima vidljivo?
Svi moji ljiljani su već davno ocvali, pa mi je uživanje pogledati ove tvoje.
Ema,drago mi je za tvoju heidicu!!I kod mene su stale sada i skupljaju snagu.Ova godina je baš loša za biljke.Katastrofa,iz krajnosti u krajnost..Što se tiče ove ruže penjačice,koju sam uzgojila na par mjesta u bašti jer je jako zahvalna.Obilno cvjeta velikim cvjetovima.Ta što je oblikujem kao grmastu(zbog nedostatka mjesta) ima jakoo velike cvjetove,ogromne moglo bi se reći.I boja im je više na rozo nego kod ove koju puštam kao penjačicu.I oblik cvjetova je drugačiji..Ako budeš zainteresovana,javi se Smile

731patuljak Re: mala skromna džungla taj Ned Jul 22 2012, 21:57

alisa

moderator
moderator
admin ::ASHRAM ! Shocked
Admine,pošalji mi adresu u inbox,pa ću ti na jesen,poslati reznice i probaj sam ožiliti.Lakše bi se primila.Ovako kod mene i da se primi put bi je ubio, pa tek presađivanje..Ja ću tebi narezati sve što bude reznica od nje..I Heidi reznice ću ubaciti iako njih nema puno,jer su to mlade ruže,i plus snijeg mi ih je polomio dobro.Tako da su ove godine sve nekakve jadne ali mogu ti ja poslati koju reznicu da probaš..Vidi ako hočeš još neku pa na pp javi Very Happy

732patuljak Re: mala skromna džungla taj Ned Jul 22 2012, 21:58

alisa

moderator
moderator
Josipa ::Alisa šta mi radiš ,sreća pa mi je srce zdravo.
Eh,draga moja Jos,ti znaš da nema toga u mojoj bašči što ja tebi nebi dala!!Bujrum kad god i nosi šta ti srce želi Smile

733patuljak Re: mala skromna džungla taj Pon Jul 23 2012, 06:59

Stub

Član
Član
Poyivam te kod mene u goste! Very Happy Dobrodosla si uvek Laughing Wink

734patuljak Re: mala skromna džungla taj Čet Jul 26 2012, 06:05

tikvić

aktivni član
aktivni član
Draga moja Alisa ne samo da si kraljica ruža, već si i kraljica ljiljana!!!!!
Ne mogu su odlučiti šta mi se više sviđa, jer su i ruže i ljiljani više nego preljepi!
Ne vidim nigdje echinacee!Šta je s njima, da li cvijetaju?
Ja sam malo razočarana mojim sijancima,jer od četiri vrste koje su mi procvijetale, sve četiri su rozne, razlikuju se jedino po broju ,obliku i dužini latica.

735patuljak Re: mala skromna džungla taj Ned Jul 29 2012, 09:48

alisa

moderator
moderator
Stub,hvala na obilasku mog vrta i hvala na pozivu!Nikad ne reci nikad Very Happy

Tikvić,draga moja,hvala i tebi na posjeti i lijepim rječima..Što se tiče echinaceae kod mene su ti sve roze,ali baš sve do jedne.I stare i nove.Ja imam samo jednu duplu onu od Josipe rozu(ime zaboravila)a sve druge su obične purpure,ni bijele nema čak iako si mi ti slala bijelu.Sigurno je smrzla zimus..Ove roze nisu baš sve iste po veličini cvijeta i po inteziteta boje ali to je to negdje sve.Slikala sam ih pa ću staviti slike.Na jesen planiram preko rodice naručiti bar neke sa ebaya,od uzgajivača na kojeg me Mak uputila..Što se drugog cviječa tiče tj.mojih trajnica,nikada gore za njih.Vrijeme ih totalno ubija..Močvarci su prepuni pupova ali još ne cvjetaju,i onaj stari od tebe i ovi novi..Čim krenu postavljam slike..

736patuljak Re: mala skromna džungla taj Pon Jul 30 2012, 07:14

Stub

Član
Član
[quote="alisa"]Stub,hvala na obilasku mog vrta i hvala na pozivu!Nikad ne reci nikad Very Happy

Vazi! Cekacu te! Very Happy

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 30]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu